Skip to main content

O kapele

Kdo za tím vším stojí.


Toto je náš příběh

Pár slov o tom, kdo jsme, a něco málo pro pořadatele.


ECHO91 je taneční orchestr ze Starého Kolína. Historie kapely sahá až do roku 1991, kdy její zakládající členové, Miroslav Beneš (bas. kytara, zpěv), Pavel Doležal (bicí, zpěv) a Karel Civín (klávesy), odehráli první zábavu v obci Zalešany. Od té chvíle chuť členů pracovat a tvořit rostla s každou akcí.

Pilná práce, nespočet zkoušek a řada nových písniček byla odměněna stoupajícím zájmem pořadatelů o služby kapely. V následujících letech se kapela rozrostla o nové členy, nakoupili jsme mnoho nové zvukové a světelné techniky, začali jsme hrát větší a větší akce, maturitní plesy, firemní večírky i velké letní open air zábavy a parkety. Postupně jsme začali jezdit po celé republice a při hraní jsme se potkali s různými umělci, jako jsou například Ondřej Hejma, Anna K., Jana Feriová, Heidi Janků, Václav Neckář, Petra Janů, Martin Maxa, Michal David, Aleš Brichta, Ready Kirken, Tereza Kerndlová, Maxim Turbulenc, Jakub Smolík, Jakub Třasák a další.

Během dalších uplynulých let se vyvíjelo nástrojové a personální obsazení kapely, avšak množství změn, které zákonitě provází každou kapelu, nemá cenu popisovat. 25 let života kapely by přesáhlo rozsah tohoto profilu.

Vážení pořadatelé,

rádi bychom Vám tímto nabídli své služby. Jsme taneční orchestr ECHO91 ze Starého Kolína a za své pětadvacetileté působení jsme vystupovali v mnoha městech a obcích. V případě Vašeho zájmu rádi přijedeme zahrát i k Vám.

Jsme osmičlenná kapela tvořená převážně hudebníky – profesionály. Podle přání pořadatele nebo velikosti pódia je možná domluva na počtu vystupujících hudebníků. Svatby, firemní večírky, rauty apod. hrajeme i v menším obsazení, většinou čtyři zpívající hudebníci.

Náš repertoár je velice žánrově rozmanitý. Od polek, valčíků přes latinsko-americké skladby, swing, jazz až po rock-popové písně.

Vlastníme špičkovou hudební aparaturu RCF (výkon až 3,5kW) a kvalitní světelnou aparaturu. V průběhu plesu či zábavy ozvučíme i případné hudební hosty, kapely nebo předtančení. Po domluvě je toto vše, včetně dopravy, zahrnuto v celkové ceně produkce.

Pokud se rozhodnete pro naše účinkování na Vaší taneční zábavě, plese či jiné společenské akci, kontaktujte prosím kapelníka ECHO91, Pavla Doležala (viz. kontakt)

Pro Vaši lepší představu a více informací o nás máme připravené LIVE CD, nahrané na zábavách a plesech živě a bez následných úprav. Při jeho poslechu si sami uděláte představu o naší kapele. CD obsahuje i fotografie a plakát k vytištění a kontaktní informace. V případě zájmu nám prosím napište a CD Vám obratem zašleme.

S upřímným pozdravem

Pavel Doležal, kapelník ECHO91

Zde je ke stažení formulář pro Návrh na uzavření licenční smlouvy podle § 46 a 101 autorského zákona č. 121/2000 Sb. – ŽÁDOST o svolení k užití hudebních děl s textem nebo bez textu autorů zastupovaných OSA.

Stáhnout
Item No.

01

Discover.

Accusamus a, laboriosam autem animi similique iste harum doloribus quas fuga, minima error ea nihil eius repellat reprehenderit.

Item No.

02

Design.

Accusamus a, laboriosam autem animi similique iste harum doloribus quas fuga, minima error ea nihil eius repellat reprehenderit.

Item No.

03

Development.

Accusamus a, laboriosam autem animi similique iste harum doloribus quas fuga, minima error ea nihil eius repellat reprehenderit.

Ti, kteří z kapely dělají to, čím je

Členové kapely